uzaylı-insan-buluşması-

Hepimiz küçük yaşlardan itibaren masallarla ve fabllarla birlikte büyüdük. Bizlere bazen uçan süpürgeler bazen konuşan karıncalar upuzun saçlı prensesler bazen ise uzaylı denilen yaratıklar anlatıldı. Küçükken uzaya çıkmak gibi bir olayın gerçekleştiğini bilmediğimizdendir bence uzaylıları hep mistik, hayal ürünü olarak bildik. Peki hayal olarak bildiğimiz canlılar gerçekten var ise?

21. yüzyıl teknolojisi bizlere henüz kesin olarak insan dışı zeki yaşam formu olduğunu kanıtlayamıyor. Bunun birçok sebebi var tabii ki! 400 milyar yıl yaşında olan Dünya belki de onlar için değersiz görülüyor ve irtibata geçmek istemiyorlar ya da bizim teknolojimizin onlara göre çok ilkel olması, onlar tarafından gönderilen “Merhaba!” sinyallerini alamamasıdır. Bu konuda sayısız teoriler ve araştırmalar var. Kesin olarak uzaylılar vardır veya uzaylılar yoktur diyemiyoruz fakat düşündüğümüzde kocaman evrende sadece Dünya’da yaşayan canlı formu olması sizce de garip değil mi?

temsili-uzaylı-ve-insan

Bazı teorisyenler uzaylıların çoktandır dünyaya ziyarete gelip gittiklerini belirtiyor. Sosyal medyada özellikle ABD’deki Roswell olayından sonra büyük etkiye sahip olan uzaylılar, giderek insanların artık gerçek birer varlık olarak gördüğü varlıklara dönüşmektedir. İnanmayanların sayısı günümüzde bile oldukça fazla. Mutlaka sosyal medyada birçok UFO görüntüsü görmüşsünüzdür. Videoların veya fotoğrafların gerçek mi yoksa photoshop mu olduğu hâlâ yanıt bulamamış durumda. Tabii bu olaylar sıcak şekilde gelişirken teorisyenler sürekli düşünmekte ve bu olaylar üzerine değişik teoriler ortaya atmaktadır. Bu teoriler dünyada yaklaşık 6-7 yıldır konuşulmakta olan “Kasım Ayı Kehânetleri” dir.

13 Kasım 2019 Sahte Uzaylı İstilası Kehâneti

temsili-ufo-görseli

Ortaya atılışının ana sebebi aslında hepimizin bildiği fakat üzerine çok fazla konuşulmadığı 51. Bölge’de olup bitenlerdir. “51.Bölge’de olanları 20 yıldır biliyoruz zaten!” diyorsanız olay hiç de sandığınız kadar masum değil. 51. Bölge adına şimdiye kadar yapılan haberlerde hükümet hiçbir kesin açıklama yapmamış üzerine söylenenlerin yalan olduğunu belirtmiştir. Ta ki Pentagon’un durup dururken bir UFO görüntüsünü yayınlayana kadar!

Bu olaydan sonra aslında ABD ve UFO’larla ile ilgili ortaya atılanlar az çok doğruluk kazanmaya başladı. Ama tabii ki sırf Pentagon paylaştığı için bu görüntüler gerçek olacak diye bir kaygımız yok. Uzaylılar ile ortak çalıştığı iddia edilen ABD’nin gizli planları olduğu ve bunların birinin de eski gücünü kaybetmesi sebebiyle dünyaya yaymak istedikleri korku seansı “Sahte Uzaylı İstilası” dır.

13 Kasım 2019 tarihinde ABD’nin Seattle şehrinde çok kişi tarafından birden fazla UFO’nun görüleceği ortaya atılmış. Fakat bu her zaman görülen UFO’lardan farklı olarak yeryüzüne inecek bir UFO olduğu teoriler arasındadır. Uzayda diğer medeniyetleri işgal ederek güçlenen bir uzaylı medeniyetinin son durağı olan Dünya, bu tarihten itibaren Seattle şehrinde başlayan bir istila ile giderek yok olacaktır. Fakat bu olaydan önce 9 Kasım tarihinde de UFO’lar görünmeye başlayacak; 13 Kasım tarihinde ise Seattle’da yeryüzüne inecekleri belirtiliyor.

En başta da dediğimiz gibi tüm bu anlatılanlar birer kehânet olduğu için kesinliği belli değildir. Eğer var iseler -ki bence varlar- umarım hepsi iyi birer davranış sergiler ve evrende ilk defa medeniyetler arası dostluk antlaşması imzalanıp birlikte güzelce yaşarız!

Kaynakça: 1