kreatifbirianalogo

Ne yapıyoruz?

Biz, insanların faydalı şeyler bulabileceği büyük bir platform, ekosistem kuruyoruz. Şu an bu platformun ilk ve ana ayağı olan web sitemizle, sizlere belirli sayıdaki yazarla ve yazıyla kaliteli, özgün, özgür ve yararlı içerikler üretmekteyiz. Bu ekosistemin diğer parçaları ise etkinlikler, öğrenci kulübü, YouTube kanalı, sosyal sorumluluk projeleri ve mobil uygulamalar olacak.

Amacımız Ne?

Ana amacımız, Türkiye’de hep ihtiyaç duyulan ama kimsenin el atmadığı bir alan olan faydalı işler yapmak isteyen ve yapan gençlik için bir topluluk, platform kurmak. Bunun yanında çocuklardan ve gençlerden başlamak üzere ülkemizdeki olabildiğince çok kişiye girişimci, yaratıcı, faydalı olma bilinci kazandırmak istiyoruz.

Neden böyle bir işe giriştik?

Az önce de belirttiğimiz gibi kimsenin elini atmadığı bir işe biz neden girişmiyoruz dedik ve yola çıktık. Aslında tek kişiyle çıktığımız bu yola bizi yönlendiren ve bu kadar büyük düşünmemizi sağlayan siz oldunuz. Bu yönlendirmeler gelince bir defa daha anladık ki böyle bir ekosisteme gerçekten ihtiyaç var.

Neler yapacağız?

Öncelikle web sitemizi sizin için daha kullanışlı ve faydalı hale getireceğiz. Ocak 2018 itibariyle bunun bir kısmını yaptık zaten detaylarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sonrasında ise yeni tasarım ve yeni düzenle yine sizler için daha kullanışlı hale getireceğiz.

Yapacağımız bir diğer faaliyet de sizinle daha iyi iletişim kurabilmek ve sanaldan çıkıp gerçekte de var olmak adına etkinlikler olacak. Bu etkinliklerde girişimcilerden yazarlara, CEO’lardan kendini anlatmak isteyen sizlere kadar birçok kişi olacak. İlk etapta partnerlik, sponsorluk ve iş birlikleriyle bu işi yürütecek olsak da en kısa sürede kendi etkinliklerimizi de oluşturacağız. Ayrıca özellikle çocuklara yönelik etkinliklerimizin de olacağını belirtmek isteriz.

YouTube kanalımız da olacak elbette. Bunu biz de çok istiyoruz fakat bizden çok siz istiyorsunuz ve her gün bu yönde geri bildirim geliyor. Sizlere daha kaliteli ve güzel bir kanal açmak için dersimize iyi çalışıyoruz… Kanalımız aktif hale geldi fakat daha kaliteli içerikler üretebilmek adına bir süre ara verdik Şubat 2018 itibariyle yeni konseptlerimizle sizinle olacak. Eski videolarımıza göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz

Türkiye’nin her yerindeki üniversitelerde temsilcilikler ve topluluklar kuracağız. Bu da yine sizlerden gelen bir istekti ve buna bu yıl Yıldız Teknik Üniversitesi’nden başladık. 2018-2019 eğitim-öğretim döneminde ise diğer üniversitelerde topluluklarımızı kurmaya başlayacağız.

Bize merak ettiklerinizi, görüşlerinizi, eleştirilerinizi ve diğer iletmek istediklerinizi “bizimle iletişime geç” kısmından veya sosyal medya hesaplarımızdan iletebilirsiniz.

Paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamızı sağlayın!
  • 11
  • 6
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •