KreatifBiri benim start vermemle bir grup bilgisiz genç tarafından 2017’nin Temmuz ayında kurulmuştu. O süreçten bu yana hedeflerimiz de, yöntemlerimiz de, hedef kitlemiz de değişti. Değişmeyen tek bir şey vardı; biz hep en nasıl içerik üretire odaklanıp her gün ama her gün içerik üretiyorduk.

Bir sosyal girişim olarak başlayan KreatifBiri zamanla o kadar iyi içerikler üretmeye başladı ki bazı startuplar ve şirketler aynı kalitede içerikleri kendileri için üretip üretemeyeceğimizi sordu. Birkaç denemeden sonra bu işin de üstesinden geldik ve bir süredir bazı firmalara içerikler üretiyorduk.

Üretim arttıkça talep de artmaya başladı ve biz de artık bu hizmeti KreatifBiri adı altında yapamayacağımızı gördük. Bu yüzden sadece diğer firmalar içerik üretme amacıyla kurulan OppZone Agency‘i bugün itibariyle hayata geçiriyoruz.

OppZone başta girişimcilik sektörü olmak üzere birçok alanda içerikler üreten ve bunu online dünyaya en uygun şekilde yapan bir ajans olarak KreatifBiri ekibi tarafından hayata geçiriliyor. Artık KreatifBiri’nde kendi yetkinliğine ulaşmış kişileri oradan ‘mezun’ edip sadece diğer firmalara en kaliteli hizmeti ulaştırması için OppZone ekibine dahil edeceğiz. Böylelikle KreatifBiri gibi etkisi büyük ve amacı ülkemize bir şeyler katmak olan bir sosyal girişim de sürekli ayakta kalacak.

Siz de içeriğin her dinamiğine hakim bir ekipten içerik üretim hizmeti almak ve detayları bakmak için hemen buraya tıklayarak OppZone‘a erişebilirsiniz.

All Options about Opposite Opportunities are in this Zone!