KreatifBiri ekibi olarak şu sıralar çokça güzel şeyler yaşıyoruz fakat bunlar içinde en çok öne çıkanı kendi etkinlik serimizi başlatma heyacanı… KreatifBiri daha bir girişim bile sayılamayacak kadar küçük olduğundan beri etkinlikler düzenlemek istiyorduk, birkaç tane de düzenledik hatta. Ama hiçbiri tam olarak istediğimiz gibi olmadı ve hiçbirinde yeteri düzeyde desteğimiz ve çevremiz yoktu. Bu defa ise hepsine sahibiz ve çok güzel bir etkinlik serisi ile geliyoruz.

CreativEvolution etkinlik serimiz ile başta girişimcilik olmak üzere birçok alanda merak edilen sorulara yaşamıyla cevap olmuş kişileri konuk eden bir seri oluşturuyoruz. İlk etkinliğimizde ise bize de çok gelen “Öğrenciyken Girişimci Olmak Nasıl? Okulu Bırakmamız Gerecek Mi?” gibi sorulara hem okulu bırakan hem de devam iki genç girişimci cevap verecek. Kurucularımızdan Odin Enes ÖZLEN okulu bırakmanın avantajlarını ve dezavantajlarını anlatacakken CoSpeak’in kurucusu Yusuf Burakhan SERT ise okula devam etmenin olumlu ve olumsuz taraflarını bize aktaracak. Yusuf, Yıldız Teknik Üniversitesi’ne aktif olarak devam ederken Odin ise fiilen devam etmemekte.

Etkinliğimiz startup ekosistemine her zaman destek olan ING İnovasyon Merkezi’nde 22 Nisan Pazartesi saat 18’de gerçekleşecektir.

Hep bizimle olan siz değerli okurlamızı da etkinliğimizde görmeyi çok isteriz.

Kayıt ve detaylar için: https://creativevolution1.eventbrite.com

creativevolution
İlk Etkinliğimiz CreativEvolution #1 22 Nisan'da Sizlerle 🎉 1