Yayın hayatında bir buçuk yılı aşkın süreyi geride bırakmış gönüllü bir ekip olarak elimizden geldiğince güzel bir amaç uğruna kaliteli içerikler ürettik. Sürekli korumaya çalıştığımız bu çizgi de bize bazı kapıların açılmasına vesile oldu ve şu an bile hiç gelir elde etmeden inovasyon tarafında rakiplerimizin önüne geçebilme fırsatını yakaladık. Bu inovasyon değişiminin ilk ayağı olarak podcast içerikler üretmeye başlıyoruz. Bundan sonra yazılarımızın sesli versiyonlarını ve podcaste özgü içeriklerimizi birçok platformda çevrim içi veya çevrim dışı istediğiniz yerde dinleyebileceksiniz.

Hem görme engelli yurttaşlarımız hem de okumaya üşenenler için böyle bir hizmeti devreye aldık. Bu içeriklerimizi şu an Spotify, Apple Podcast, Spreaker ve KreatifBiri.com‘da yer almakta ve tüm bu platformlarda çevrimdışı ve arka planda oynatma özelliği mevcut 🙂 Sitemizdeki yazılarda 🎙 emojisini gördüğünüzde bu yazının en sonunda podcast kısmının olduğunu gösteriyor olacak.

Podcastlermizi;

Spotify’da takip etmek için tıklayabilirsiniz

Apple Podcastler’de takip için tıklayabilirsiniz.

Ayrıca;

KreatifBiri.com’dan tüm podcastlere erişebilmek için tıklayabilirsiniz.

 

Yazılarımızın seslendirilmesi dışındaki podcast içeriklerimiz ise çok yakında sizlerle olacak. Takip ederek, arkadaşlarınıza bizi önererek destek olmayı unutmayııın 🤗