Temmuz 2017’de yayın hayatımıza başladığımızdan bu yana sürekli büyük küçük değişiklikler yaptık ama şimdiye kadarki en devrim niteliğinde olan şimdi yaptığımız değişiklikler oldu. Şimdi, eskilerden bahsetmek istemiyorum. Gel beraber son değişiklikle hangi yenilikleri yapmışız ona bakalım.

1- Artık çok geniş skalada içeriklere yer vereceğiz. Böylelikle sitemizde bugünden itibaren sanat, edebiyat, kişisel gelişim, bilim, felsefe gibi çok farklı alanlarda içerik bulabileceksin.

2- İçeriklerimiz daha özgür ve özgün. Derdimiz ne sayfamızda da yer aldığı gibi gençliğe hitap ederken, kısıtlama olmamalıydı ve senin faydana ne varsa burada, bu platformda yer almalı diye düşündük.

3- Yeni kategorilendirme sitemi getirdik. Madem kreatifbiri diyoruz kendimize o zaman kategorilemiz de kreatif olsun dedik ve menü kısmında gördüğün yeni kategorileri getirdik: BilimselBiri, KültürlüBiri, SosyalBiri, DüşünenBiri… Tüm yazılarımıza bu kategoriler altında erişebileceksin. Aynı zamanda daha spesifike konulara kolay erişim için alt kategorilemiz de mevcut.

KreatifBiri Yenilendi! 1

4- Web ve mobil (Android) sürümümüze bildirim butonu ekledik. Artık yeni yazılarımız yayınlandığında direkt haberdar olabileceksiniz…

5-Diğer platformlarda da bize daha kolay erişin diye masaüstü sürümde sağ barda, mobilde alt kısıma Instagram ve Youtube hesaplarımızdan paylaşım koyduk.

6- Sosyal medya hesaplarımızdan sitemizden bağımsız ve bağımlı bir çırpıda okuyabileceğin paylaşımlar yapmaya başladık. Bu paylaşımlar sana bilgiler kazandırmanın yanında dünyada bilim, sanat, edebiyat gibi alanlarda neler olup bittiğini aktaracak. Ayrıca bize sosyal medya hesaplarımızdan da kolaylıkla ulaşabilirsin. Aşağıdan sosyal medya hesaplarımıza erişebilirsin, takip etmeyi unutma… 🙂

Instagram Hesabımız

Facebook Hesabımız

Twitter Hesabımız

Kısaca yeniliklerimiz bu kadardı. Takipte kalmayı ve bu işe devam edebilmemiz için bol bol paylaşmayı ihmal etme…