Netflix resmi sitesinde 2019 Kasım ayı ajandası ile yeni sezonu gelecek olan dizileri açıkladı. Bu diziler arasında uzun zamandır beklenen dizi The Crown’un 3. Sezonu da yer alıyor. İşte yeni sezonları, yeni oyuncuları ve yeni bölümleriyle karşımıza çıkacak Netflix dizileri. İyi seyirler!

Atypical: 3. Sezon (1 Kasım)

Otizm hastası bir gencin aşk ve bağımsızlık arayışını konu alan Atypical, 2017 yılında ilk sezonu ile izleyenlerin beğenisini topladı. Akıcı, samimi ve Sam karakterinin (Keir Gilcrist) başarılı performansı ile bu diziyi yeni sezonu gelmişken bir oturuşta başlayıp, göz açıp kapayıncaya kadar bitirebilirsiniz. Dizinin 3. Sezonunda başrol karakterimiz Sam üniversitenin ilk yılına girerken, yeni zorluklarla boğuşmaya çalışır. Komedi dram türünde olan dizinin beklenen 3. sezonu 1 Kasım Cuma günü Netflix Türkiye’de yayınlanacak.

The End Of The F***ing World: 2. Sezon (5 Kasım)

Charles Forsman’ın 2011 yılında yayınlanan çizgi romanından uyarlama mini dizi The End Of The F***ing World, ikinci sezonuyla ekranlara bomba gibi dönüyor! İngiliz kara-komedisi olarak geçen dizi James ve Alyssa’nın karanlık ve eğlenceli yol macerasını başlarına gelen ilginç olaylar ile anlatıyor. İkinci sezonda kadroya yeni dahil olan “Bonnie” karakterine ise Naomi Ackie hayat verecek. Dizi 5 Kasım Salı günü seyircileri ile kavuşmaya can atıyor.

The Toys That Made Us: 3. Sezon (15 Kasım)

Brian Volk-Weiss tarafından oluşturulan Amerikan belgesel dizisi; Barbie Girl, He-Man gibi çocukların en iyi arkadaşı olan oyuncakların üretim hikayelerini anlatıyor. İlk sezonu Star Wars, Barbie, He-Man, G.I. Joe; İkinci sezonu ise Uzay Yolu, Transformes, Lego ve Hello Kitty bölümlerinden oluşuyor. Seyircilerde nostaljik etkisi bırakan, belgesel sevmeyen izleyicilerin bile dikkatini çeken The Toys Thad Made Us, 3. sezonunda Power Rangers, Wrestling, My Little Pony ve Teenage Mutant Ninja Turtles gibi yeni oyuncakları ile 15 Kasım Cuma günü seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

The Crown: 3. Sezon (17 Kasım)

Netflix Türkiye 2019 Kasım Ayı Yeni Sezon Dizileri

Olivia Colman’ın Claire Foy’dan rolü devralıp Kraliçe II. Elizabeth’i canlandırdığı, Altın Küre ve Emmy ödüllü Netflix dizisi The Crown’ın 3. Sezonu 17 Kasım Pazar günü Netflix Türkiye’de yayınlanıyor. Kraliçe II. Elizabeth’in saltanat dönemini bir biyografi hikayesi olarak anlatan The Crown, “Zaman değişiyor. Görev devam ediyor.” sloganıyla ekranlara bomba gibi dönmeyi planlıyor.

High Seas: 2. Sezon (22 Kasım)

İspanyol gizem dizisi olarak ekranların karşısına çıkan High Seas, İspanya’dan Brezilya’ya giden bir transatlantikte seyahat eden insanların hikayesi konu alınıyor. Yolculuk sırasında yolcu listesinde olmayan ve kimsenin tanımadığı bir yolcu öldürülür ve bir cinayet gizemiyle karşı karşıya kalınır. Dizinin 2. Sezonu Netflix Türkiye’de 22 Kasım Cuma günü yayınlanacak.

Outlander: 4. Sezon (22 Kasım)

Netflix Türkiye 2019 Kasım Ayı Yeni Sezon Dizileri

Diana Gabaldon’ın çok satan aynı adlı romandan uyarlanan dizinin 4. Sezonu yazarın “Drums of Autumn” isimli 4. kitabından uyarlanıyor.1945 yılında geçen tarihi dizi Doktor Claire Fraser ile kocası Jamie Fraser’ın öyküsünü takip ediyor. Claire Randall’ın gizemli bir şekilde 1743 yılına yolculuk etmesi ile İskoç savaşçısı Jamie Fraser ile evlenmek zorunda kalır. Claire zamanla Jamie’den etkilenmeye başlar ve iki farklı zamandan, iki farklı erkek arasında kalır. Dizinin 4. Sezonu 22 Kasım Cuma seyircisi ile buluşacak.

Kaynaklar:

1