Ülkemiz girişimlerinde ve girişimcilerinde en çok gördüğümüz problemlerden biri de kendini anlatamama. Bunun nedenlerine baktığımızda ise görüyoruz ki ülkemizde girişimin ve girişimcinin kendi hikayesine önem vermemesi ve bunun oluşturulmaması olduğunu görüyoruz.

Bu alanda bazı alternatifler olsa da startuplar bazında çalışma yapan herhangi bir platform bulunmamakta. Biz de KreatifBiri.com olarak hem yayıncılık tecrübemize hem bir startup olmamıza hem de yine alanında bir ilk olan hikayeleştirilmiş içerikleri üreten bir platform olarak startuplara bu alanda hizmet vermeye başlıyoruz.

Verdiğimiz hizmet çerçevesinde birebir görüşmelerle startup hikayenizi oluşturmanızı ve bunu sunumlarınızda kullanabileceğiniz hale getiriyoruz. Araştırmalar gösteriyor ki bir olayı bir hikaye çerçevesinde anlatırsanız anlattığınız şey dinleyicinin aklında kalıcığı arterken anlama oranı da katlanmakta.

Siz de bu hizmetimizden yararlanmak isterseniz aşağıdaki butona tıklayarak StartupMarket üzerinden alabilirsiniz. Ek olarak sormak iletmek istedikleriniz varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.