O beklediğimiz tatil ayları sonunda geldi. Birçoğunuz üniversite sınavı stresinden kurtuldu, birçoğunuz da vizeleri ve finalleri halletti. Yaz günlerim evde boş boş oturarak geçiyor, canım sıkılıyor mu diyorsunuz? O zaman bu yazı tam size göre. Temmuz ayı Netflix içerikleri karşınızda. Keyifli Seyirler 🙂

1 Temmuz

– Kader Ajanları

Temmuz Ayı Netflix Filmleri

Kaderimizi biz mi kontrol ediyoruz, yoksa görünmez güçler mi bizi idare ediyor? Politikacı bir adam, ya aşık olduğu kadını elde etmek için her şeyi yapacak ya da kaderinin çizdiği yoldan gidecek. 2011 yapımı romantik, bilim kurgu filmi 1 Temmuz’da Netflix’de sizlerle.

– Katherine Ryan: Glitter Room 

Dizi, filmlerden sıyrılıp biraz da stand up gösterisi izleyip kahkahalara boğulmak istiyorsanız, karşınızda sivri dilli Katherine Ryan var. Onunla okul zorbalıkları, erkekler ve kraliyet ailesi üzerine sohbet etmek için 1 Temmuz’da Netflix’de olun 🙂

3-4 Temmuz

The Last Czars

20. yüzyılın başlarında sosyal ayaklanma Rusya’yı sardığında, Çar II. Nikolay’ın değişime direnmesi bir devrim başlatır ve bir hanedanı sona erdirir. İlk sezon 3 Temmuz’da sizlerle.

– Stranger Things 3. Sezon

Temmuz Ayı Netflix Filmleri

İlk sezonu 2016 yılında yayınlanmaya başlayan bu dizinin 3. sezonunda 1985 yazına gitmeye hazırlanın! Üçüncü sezon 4 Temmuz’da sizlerle.

10-12 Temmuz

Parchís: El documental

1980’lerin İspanyol çocuk müzik grubu Parchis’le tanışmak istiyorsanız bu belgesel tam size göre. 10 Temmuz’da Netflix’de!

– Suits 7. Sezon

Temmuz Ayı Netflix Filmleri

Üniversite terk bir genç nasıl harika bir avukat olur? Sevilen dizinin 7. sezonu 12 Temmuz’da Netflix’de!

Kidnapping Stella

Fidye için kaçırılarak bağlanmış ve ağzı tıkanmış hâlde alıkonulan bir kadın, kendini kaçıran maskeli kişilerin yaptığı detaylı planı bozmak için sahip olduğu sınırlı güçleri kullanıyor. Bu Netflix filmi de 12 Temmuz’da sizlerle.

19 Temmuz

– La Casa De Papel 3. Sezon

Temmuz Ayı Netflix Filmleri

Eveet, herkesin merakla beklediği o 3. sezon sonunda 19 Temmuz’da geliyor. Profesör ve ekibini bu sefer İspanya Merkez Bankası bekliyor.

– Queer Eye 4. Sezon

Muhteşem Beşli, Kansas City’ye geri dönüyor. İlham verici baştan yaratmalara ve duygusal anlara şahit olmak için Antoni, Bobby, Jonathan, Karamo ve Tan’e katılın.

SAINT SEIYA: Knights of the Zodiac 

Ben animeciyim diyenlerden misin? Seiya ve Zodyak Şövalyeleri, yeniden doğan Yunan Tanrıçası Athena’yı insanlığı yok etmeyi amaçlayan uğursuz güçlere karşı verdiği savaşta korumaya ant içtiği bu anime içeriği 19 Temmuz’da sizinle.

24-31 Temmuz

The Great Hack

Temmuz Ayı Netflix Filmleri

The Great Hack, psikolojik ve politik manipülasyon yoluyla dünya genelindeki seçimlere müdahale eden Cambridge Analytica şirketini mercek altına alıyor. Bu belgesel, 24 Temmuz’da Netflix’de!

The Red Sea Diving Resort

Etiyopyalı mültecileri İsrail’e gizlice götürmek üzere cesur bir Mossad ajanının (Chris Evans) önderliğinde tehlikeli bir görev üstlenen ekip, gerçek turistler için paravan bir otel açar. 31 Temmuz’da Netflix’de!

Kaynakça ve İleri Okuma:

1