4. dönemine hazırlanan ve tamamen gönüllü olarak düzenlenen sosyal sorumluluk projesi University4Society Girişimcilik Programı’nın yeni dönem temsilcilik başvuruları açıldı!

University4Society, Türkiye’nin En Geniş Kapsamlı Girişimcilik Programı olma yolunda devam etmektedir. Şimdiye kadar Türkiye’nin 7 bölgesinde, 40 üniversitede etkinlikleri gerçekleşen, her geçen gün bu sayıyı artırarak büyüyen ve önümüzdeki dönemde de globale açılma hedefiyle devam eden bir girişimcilik programıdır.

University4Society Girişimcilik Programı, üniversite etkinlikleri (yarı final), hızlandırma programı ve final olmak üzere 3 aşamadan oluşmaktadır. Üniversite etkinliklerinden çıkan ekipleri 3 aylık hızlandırma programına dahil ediyor sonrasında da girişimcileri final etkinliğinde ekosistemin önde gelen kişileri karşısında sunum yaptırıyor ve ekosisteme dahil ediyor. Böylece illerdeki ve üniversitelerdeki öğrencileri girişimcilik yolunda eğitiyor ve destekliyor. 

University4Society programı girişimci olarak hayallerini gerçekleştirmek isteyen tüm üniversite öğrencilerini bekliyor. Siz de bu oluşumun bir parçası ve temsilcisi olarak girişimcilik ekosistemini şekillendirmek istiyorsanız BURAYA tıklayabilirsiniz. Son Başvuru Tarihi: 31 Temmuz 2019

University4Society hakkında daha detaylı bilgi ve takip için: 

Web Sitesini incelemek için buraya tıklayın.

Instagram’da takip etmek için buraya tıklayın.