Subscribe Now

Haftalık bültenimize abone olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

Çocuk Yetiştirme Disiplini 2
Duyuru

Çocuk Yetiştirme Disiplini 

Çocuk, doğumundan itibaren başlayan  büyük bir sorumluluk olarak gelir. Anne ve baba tutumları çocukların neredeyse bütün karakterini oluşturmaktadır. Anne ve babalar çocukları için bazen çok iyi şeyler yaptıklarını…

Uzaktan Eğitim Çok Mu Zor? 6
Duyuru

Uzaktan Eğitim Çok Mu Zor? 

Tüm dünyayı etkisine alan korona virüsü yaşam sektöründe en büyük darbeyi eğitime vurmuştur. Özellikle  daha öz  bakımlarını dahi tam oturtamamış, kendi sorumluluğunu alamayan ilkokul çağındaki çocukların ebeveynleri bu…

Nemrut’un Gizemi 9
Kültür

Nemrut’un Gizemi 

Kommagene Kralı I. Antiochus‘un tahta geçmesi ile birlikte küçük krallık en huzurlu ve mutlu yıllarını yaşamıştır. Çevresindeki krallıklar ile barış stratejisi geliştirmesi krallığın ticaret merkezi haline gelmesini sağlamıştır….

Anne With An E Dizisi İnsanları Ekrana Kilitliyor 10
Dizi Önerisi

Anne With An E Dizisi İnsanları Ekrana Kilitliyor 

Güzellik mi önemlidir, yoksa hayal güzü mü? Anna hayatta yaşadığı tüm zorlukları hayal gücü ile aşmaya çalışan yetim bir kızdır. Hayat onun için hiçte kolay değildir. Fakat Anna hayata küsmek yerine kısa olan hayatını hayal gücü ile renklendirerek yaşamaktadır. Onun renkli enerjisi çevresindeki herkesi etkilemektedir.

Copyright © 2019 KreatifBiri.com Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece kreatifbiri.com’a aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.